Glavni cilj konference je direktno povezati Startupe in korporacije iz področja industrije ter slednjim omogočiti, da z inovativnimi rešitvami Startupov izboljšajo svoje procese ter prihranijo čas in denar. Lanskega dogodka se je udeležilo 45 startupov iz 7 držav regije in izvedlo se je kar 156 1:1 sestankov.
Dogodek v organizaciji SAŠA inkubatorja, našim novim članom, in podporo podjetij, kot so GORENJE, KOLEKTOR, BSH Hišni aparati in drugi, poteka to leto prvič v sodelovanju s TECES in SRIP Pametne stavbe in dom z lesno verigo. Za člane TECES in SRIP PSiDL smo pripravili posebej ugodno ponudbo udeležbe na konferenci, tako za podjetja, ki želijo sodelovati kot partner dogodka, kot tudi za udeležence dogodka iz vrst članov.
CORPO PARTNER dogodka za člane samo 700 € + DDV
Cena paketa
Dodatno
|
Več o dogodku in prijave TUKAJ.
Aktivnosti potekajo skladno strateškim usmeritvam partnerstva TECES / SRIP PSiDL na področjih krepitve skupnega razvoja in raziskav, razvojno strateških in dobavnih verig vrednosti med nosilci verig, dobavitelji in uporabniki rešitev, mednarodnega sodelovanja in internacionalizacije ter podpore razvoju kadrov.
Aktivnosti sofinancirata Republika Slovenija in EU iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.
O TECES in SRIP Pametne stavbe in dom z lesno verigo
TECES že od 2001 kot inovacijski grozd združuje deležnike elektronske in elektroindustrije, energetike, ponudnike in uporabnike energetsko učinkovitih rešitev. Produkte članov predstavljajo raznovrstni izdelki, kot so električne naprave in sistemi, elektromotorski pogoni, mehatronski sklopi, komponente…, in rešitve s področja celostnega upravljanja z energijo, od njene proizvodnje, prenosa, distribucije, upravljanja in porabe. TECES je nosilec večih razvojnih partnerstev in je od 2017 dalje tudi nosilec in koordinator SRIP Pametne stavbe in dom z lesno verigo (SRIP PSiDL).
SRIP Pametne stavbe in dom z lesno verigo je od 2017 eden izmed devetih ključnih dolgoročnih partnerstev v podporo izvajanja Strategije pametne specializacije Slovenije (S4) s ciljem dviga konkurenčnosti slovenskega gospodarstva. Združuje člane, ki delujejo na širokem področju pametnih in trajnostnih stavb, s fokusi na lesu in lesni verigi, naprednih nebiogenih gradbenih proizvodov, pametnih naprav in sistemov, aktivnega upravljanja stavb in uporabniku prilagojenega ambienta.